Yeni Profil Mesajları

1. alpeerr
    alpeerr g1b
    merhaba,ben inşaat mühendisliğini bu sene kazandım eskişehir teknik üniversitesinde hazırlık senesinde fazladan neler yaparsam diğer insanlardan bi farkım olur belli proglamlar öğrenmeli miyim autocad gibi veya henüz bilmediğim başka bir program ya da başka bir şey merak ettim acaba yardımcı olma şansınız var mı
  2. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Benim burdaki gönderilerim neden üstüste paylaşılmış ki sayfamı yoksa benim telefon damı sorun var? acaba üyeliğim yeni onaylandığı içinmi
  3. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Serbest yazılımcılık yapanlara evinde ofisin,kendinin patronusun derler ama öyle deil yazdığın onlarca kod bi hatayla gider DİKKAT önemli...
  4. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Bu ülkede bilişim öğretmenlerine çok daha değer verilmeli bide teknik öğretmensen,meslek lisesindekilere bence senede 3 kez promosyon olmali
  5. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Öğretmen branşlarına göre maaşlar yeniden düzenlenmiş en az okul öncesi ve sınıf öğretmenine,en fazla bilişim öğretmeni diye düzenlenmiş
  6. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Bu ülkenin bilişimcilere ihtiyacı var en az doktorlar kadar..her kuruma bilişimci ataması yapılmalı bence tıpkı gelişmiş ülkeler gibi
  7. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Hayat ilahiyat mühendislerine güzel
  8. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Herkes hukukçu olmuş çerez niyetine okuyorlar artık..bide ticari amaçların için sahte iletişim kur insanlarla, sözüm kurum avukatlarına deil
  9. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Bilgisayar müh. zeki ve çalışkan olduğun sürece bitirebilirsin ondan sonrası yaşam boyu teknik anlamda bitmeyen bir geliştirme süreci
  10. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Yazılım uzmanlığı eğitimi almak isteyenler çok cazip fiyatlarla yazılım uzmanı olabiliyor ama bilişim uzmanı olmak zor eğitimde zor yaa
  11. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    İstanbul teknik üniversitesi Bilişim uzmanlığı sertifikası ücreti 6500 tl ben daha uygununu bulmuştum çok şükür
  12. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Fen edebiyat fakültesindeki birçok bölüm kapatılmalı madem iş imkanı yok o zmn kapatın mesela kürt dili bölümü son 5 yılda atama sayısı 3
  13. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Fen edebiyatçı atanamayanlar artık dersanelere bile görev yapamayacak çünkü formasyonları yok meb diyor ki atan kazan öyle sana formasyon
  14. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Fen edebiyatçı lara haksızlık bu..atandığını takdirde öğretmen olabiliyorsun tarih okudun ama tarih öğretmeni olman için atanman gerek yazık
  15. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Şimdi meb formasyonu kaldırdı artık formasyon almayıp üstüne atanmayan fen edebiyatçılar için cok üzülüyorum düşünsenize boş boş okudular
  16. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Öğretmen olduğum için yazılım eğitmeni olmakta sorun yaşamadım
  17. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Formasyon almayan müh.ler nasıl oluyor da yazılım eğitmeni oluyor yazılım eğitmeni sertifikasını alman için bakanlık formasyon şartı koydu
  18. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Türkiyedeki bankacılık bölümleri kapatılmalı eşit ağırlıkçıdan bankacı olunmaz
  19. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Diyarbakır da ki denizbank sınavını kazanan 3 kişi yazılım uzmanı
  20. Dilovan Çağıran
    Dilovan Çağıran
    Bankacılık pratikte çok yetersiz bir bölüm bilgisayar müh.olup yazılım yada bilişim uzmanlığı yapmış olanlar sınavlarda çok iyile