Yazılım ve Tasarım Firması Kurmak KOSGEB Girişimci Desteği Yorumlarınız

'Genel Tartışma' forumunda bolbeyinlikız tarafından 17 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. bolbeyinlikız

bolbeyinlikız New Member

6
    5
    3
    Üniversite biteli 2 yıldan fazla oldu.4 farklı işletme için uygulama geliştirme konusunda profesyonel bir ekipte yer aldım.45.000 tl gibi bir naktim var.Teknokentte yer tutup kendi mobil uygulamamı geliştirmek istiyorum.Bu konu hakkında KOSGEB'inde destek sunduğunu duydum.KOSGEB Girişimci Desteği hakkında bilgisi ve deneyi olan arkadaşlar var mı ?

muhendisce bunu beğendi.
  2. bolbeyinlikız

bolbeyinlikız New Member

6
    5
    3
    10 yıl içinde üniversite bitirenler Tübitak bigg desteği ilede 150 bin tl hibe alabiliyormuş, offf kosgeb tubitak aklımda deli sorular.

muhendisce bunu beğendi.
  3. bolbeyinlikız

bolbeyinlikız New Member

6
    5
    3
    Nihayet beklediğime değdi, bu gün kosgeb kurslarına alındığımı öğrendim ve kosgeb girişimci desteği bizim gibi yazılı projeleri için yüksek teknoloji kapsamına alınmış ve 360.000'ye çıkmış.

muhendisce bunu beğendi.
  4. bolbeyinlikız

bolbeyinlikız New Member

6
    5
    3
    Savulun ben geliyorum. :)

muhendisce bunu beğendi.
  5. bolbeyinlikız

bolbeyinlikız New Member

6
    5
    3
    Arkadaşlar tekrar merhaba kosgeb girişimcilik eğitimlerim bitti ve artık kosgeb'e başvuru yapmam aşamasına geldim bize kosgeb girişimcilik eğitimi veren kurs hocamız adlı web sitei tavsiye etti burada kosgeb girişimci desteği için güncel ve yeni kosgeb girişimc başvuru iş plan örnekleri var.Benim gibi başvuru aşamasına gelen girişimciler buradan kendi iş fikirlerine uygun olarak hazırlanmış iş planı örneklerinden yararlanarak kendi iş planlarını hazırlayabilir.Bu yolla iş planı hazırlatmak için danışmana ihtiyaç duymaz ve danışmanlara iş planı hazırlatmak için ödeyeceğiniz 3-5 bin tl paranız cebinizde kalabilir.
    Bu arada KOSGEB Girişimci Desteği hakkında sorusu olan bana sorabilir elimden geldiğince bilgi verebilirim.

Bu Sayfayı Paylaş